Sitemizde 29 Kategoriye 1499 Eğitim Eklenmiştir, 3915 adet yorum bulunmaktadır.

Kullanıcı Giriş Yapmadığında Sepet Butonunu Pasif Yapma – PHP DERSLERİ

Kullanıcı Giriş Yapmadığında Sepet Butonunu Pasif Yapma – PHP DERSLERİBir PHP betiğinin Perl ya da C gibi dillerden ne kadar farklı bir yapıda olduğuna dikkat edin. HTML kodu oluşturmak için bir sürü kod yazacağınıza, istediğiniz işi yapan bir PHP kodu yazıp onu HTML kodunun içine gömüyorsunuz (bu örnekte, yapılan iş ekrana yazı yazmak). PHP kodu özel başlangıç ve bitiş etiketleri arasına yazılır. Bu etiketler “PHP kipine” rahatlıkla girip çıkabilmenizi sağlarlar.

PHP’yi Javascript gibi kullanıcı tarafında çalışan dillerden ayıran, sunucu tarafında çalıştırılıyor olmasıdır. Yukardaki örnekteki kodu kendi sunucunuzda çalıştırırsanız, sitenize bağlanan kullanıcılar kodu göremeyecekler ve müdahale edemeyecekler, yalnızca sonucu görebileceklerdir. Dilerseniz HTTP sunucunuzu bütün HTML dosyalarınızı PHP dosyası olarak görüp işleyecek hale bile getirebilirsiniz. Buna rağmen kullanıcılar sizin gerçekte sunucu taraflı bir uygulama kullandığınızı fark edemeyebilirler.

PHP kullanmanın en güzel yanlarından biri, yeni kullanıcılar için öğreniminin oldukça kolay olması ve aynı zamanda profesyonel kullanıcılar için ileri seviyede özellikler içermesidir. PHP’nin uzun özellikler listesini okumaktan korkmayın. Kısa sürede PHP ile programlamaya başlayabilir ve birkaç saat içersinde basit programlar yazmaya başlayabilirsiniz.

PHP’nin gelişimi sunucu-taraflı programlamaya odaklanmışsa da, çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan araçlara da sahiptir. PHP neler yapabilir? bölümünde bu araçlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer yalnızca site programlama ile ilgileniyorsanız, Basit bir eğitmen bölümünden devam edebilirsiniz.

Daha Fazla Php Videolu Eğitim Dersleri İçin Php Videolu Eğitim Kategorisini İnceleyiniz…
#Kullanıcı #Giriş #Yapmadığında #Sepet #Butonunu #Pasif #Yapma #PHP #DERSLERİ

Van Web Tasarım

Tavsiye İçerik

Sizi Antalya’ya Ücretsiz Götürecek C2C E Ticaret Projesi Udemy’e Eklendi. Büyük Yarışma Başladı

Sizi Antalya’ya Ücretsiz Götürecek C2C E Ticaret Projesi Udemy’e Eklendi. Büyük Yarışma Başladı Bir PHP …

5 Yorumlar

 1. Kısa if kullansanız, daha iyi olmaz mı?
  <?php echo isset($_SESSION['userkullanici_mail']) ? 'disabled' : ''; ?>

 2. Abi data base center le bulut kaydı arasında ne fark var? Yada ben bu konuyu çok ta iyi anlamdım

 3. murat bakırcı

  Kaptan eline diline sağlık biraz geride olsamda takipcinim dinamik yapılardan php ye veri çekmeyi botu anlattın da birde sql den php ye veri çekmek istiyoruz bir derste de bunu anlatsan bizler için çok iyi olacak bu konuda turkce kaynak çok yok takipteyiz emeğine sağlık

 4. bu e-ticaret egitimin başı nerde acaba bulamadım da

 5. Captain where are yo? Yeni video
  gelmiyormu 🙂 sohbet yayini yapmiyacakmısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir