Sitemizde 69 Kategoriye 3142 Eğitim Eklenmiştir, 4172 adet yorum bulunmaktadır.

Süper İndirimli EDUKEY Eğitim Paketleri

[ad_1]

Süper İndirimli EDUKEY Eğitim PaketleriBir PHP betiğinin Perl ya da C gibi dillerden ne kadar farklı bir yapıda olduğuna dikkat edin. HTML kodu oluşturmak için bir sürü kod yazacağınıza, istediğiniz işi yapan bir PHP kodu yazıp onu HTML kodunun içine gömüyorsunuz (bu örnekte, yapılan iş ekrana yazı yazmak). PHP kodu özel başlangıç ve bitiş etiketleri arasına yazılır. Bu etiketler “PHP kipine” rahatlıkla girip çıkabilmenizi sağlarlar.

PHP’yi Javascript gibi kullanıcı tarafında çalışan dillerden ayıran, sunucu tarafında çalıştırılıyor olmasıdır. Yukardaki örnekteki kodu kendi sunucunuzda çalıştırırsanız, sitenize bağlanan kullanıcılar kodu göremeyecekler ve müdahale edemeyecekler, yalnızca sonucu görebileceklerdir. Dilerseniz HTTP sunucunuzu bütün HTML dosyalarınızı PHP dosyası olarak görüp işleyecek hale bile getirebilirsiniz. Buna rağmen kullanıcılar sizin gerçekte sunucu taraflı bir uygulama kullandığınızı fark edemeyebilirler.

PHP kullanmanın en güzel yanlarından biri, yeni kullanıcılar için öğreniminin oldukça kolay olması ve aynı zamanda profesyonel kullanıcılar için ileri seviyede özellikler içermesidir. PHP’nin uzun özellikler listesini okumaktan korkmayın. Kısa sürede PHP ile programlamaya başlayabilir ve birkaç saat içersinde basit programlar yazmaya başlayabilirsiniz.

PHP’nin gelişimi sunucu-taraflı programlamaya odaklanmışsa da, çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan araçlara da sahiptir. PHP neler yapabilir? bölümünde bu araçlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer yalnızca site programlama ile ilgileniyorsanız, Basit bir eğitmen bölümünden devam edebilirsiniz.

[ad_2]

Daha Fazla Php Videolu Eğitim Dersleri İçin Php Videolu Eğitim Kategorisini İnceleyiniz…
#Süper #İndirimli #EDUKEY #Eğitim #Paketleri

Van Web Tasarım

Tavsiye İçerik

Yeni Eklenen Verilerin Detay Linklerinin Eklenmesi – Bot Yazarak Yemek Tarifleri Sitesi

[ad_1] Yeni Eklenen Verilerin Detay Linklerinin Eklenmesi – Bot Yazarak Yemek Tarifleri Sitesi Bir PHP …

5 Yorumlar

  1. Kaptan gönderdiğin mailler hep spam kutusuna düşüyor, *Bu ileti tehlikeli görünüyor
    Benzer iletiler, kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmak için kullanılmıştı. Bağlantıları tıklamaktan, ekleri indirmekten veya kişisel bilgilerinizin bulunduğu yanıtlar göndermekten kaçının.* Gmail kullanıyorum hep bu mesajı alıyorum.

  2. Güzel bir indirim olmuş ben lazım olan kursları satın almıştım o yüzden çok işime yaramadı.
    Aklında başlamak ile ilgili fikri olan arkadaşlar için kaçırılmayacak fırsat

  3. Hocam sicript yapıyormuş Unix yapıyorsanız çağı crash sicript isticem bilmiyorsanız örnek bı site atam

  4. Hocam merhabalar ben sınava girmiştim bu yaz boşum ve yavaştan başlamak istiyorum. Öncelikle web sitesine heves etmiştim oradan başlamak istiyorum imkanım olsa tüm kurslarınızı alırım ama şuan yok maalesef. Web sitesi yapabilmek için hangi paketinizi satın almalıyım? Sanırım php web geliştirme uzmanlığı paketi. Bundan 2 tane var 2. daha ileri seviye olan mı? 1. alayım ben onunla başlayayım diye düşünmüştüm doğru mu sizce? çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.