Sitemizde 69 Kategoriye 3142 Eğitim Eklenmiştir, 4172 adet yorum bulunmaktadır.

Ücretsiz Firma Scripti V1’i Kodlasat.Com’dan Hemen Satın Alıp İndirin Detaylar Videoda

[ad_1]

Ücretsiz Firma Scripti V1’i Kodlasat.Com’dan Hemen Satın Alıp İndirin Detaylar VideodaBir PHP betiğinin Perl ya da C gibi dillerden ne kadar farklı bir yapıda olduğuna dikkat edin. HTML kodu oluşturmak için bir sürü kod yazacağınıza, istediğiniz işi yapan bir PHP kodu yazıp onu HTML kodunun içine gömüyorsunuz (bu örnekte, yapılan iş ekrana yazı yazmak). PHP kodu özel başlangıç ve bitiş etiketleri arasına yazılır. Bu etiketler “PHP kipine” rahatlıkla girip çıkabilmenizi sağlarlar.

PHP’yi Javascript gibi kullanıcı tarafında çalışan dillerden ayıran, sunucu tarafında çalıştırılıyor olmasıdır. Yukardaki örnekteki kodu kendi sunucunuzda çalıştırırsanız, sitenize bağlanan kullanıcılar kodu göremeyecekler ve müdahale edemeyecekler, yalnızca sonucu görebileceklerdir. Dilerseniz HTTP sunucunuzu bütün HTML dosyalarınızı PHP dosyası olarak görüp işleyecek hale bile getirebilirsiniz. Buna rağmen kullanıcılar sizin gerçekte sunucu taraflı bir uygulama kullandığınızı fark edemeyebilirler.

PHP kullanmanın en güzel yanlarından biri, yeni kullanıcılar için öğreniminin oldukça kolay olması ve aynı zamanda profesyonel kullanıcılar için ileri seviyede özellikler içermesidir. PHP’nin uzun özellikler listesini okumaktan korkmayın. Kısa sürede PHP ile programlamaya başlayabilir ve birkaç saat içersinde basit programlar yazmaya başlayabilirsiniz.

PHP’nin gelişimi sunucu-taraflı programlamaya odaklanmışsa da, çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan araçlara da sahiptir. PHP neler yapabilir? bölümünde bu araçlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer yalnızca site programlama ile ilgileniyorsanız, Basit bir eğitmen bölümünden devam edebilirsiniz.

[ad_2]

Daha Fazla Php Videolu Eğitim Dersleri İçin Php Videolu Eğitim Kategorisini İnceleyiniz…
#Ücretsiz #Firma #Scripti #V1i #KodlasatComdan #Hemen #Satın #Alıp #İndirin #Detaylar #Videoda

Van Web Tasarım

Tavsiye İçerik

Yeni Eklenen Verilerin Detay Linklerinin Eklenmesi – Bot Yazarak Yemek Tarifleri Sitesi

[ad_1] Yeni Eklenen Verilerin Detay Linklerinin Eklenmesi – Bot Yazarak Yemek Tarifleri Sitesi Bir PHP …

11 Yorumlar

 1. Kaptan kral olmuşsun haberimiz yok 🙂

 2. Hocam sisteme Google, Facebook ve Twitter girişi eklenirse çok güzel olur. Kayıt olayım derken dikkatimi çekti. Artık günümüzde bu yöntemi kullanan çok sayıda kullanıcı var buna ben de dahilim.

 3. Emrah bey merhabalar. Biz mühendislik içerikleri içeren bi site kurmak istiyoruz. Bu konuda ne gibi tavsiye ve yardımlarda bulunabilirsiniz acaba?

 4. Hocam ellerinize yüreğinize ve o güzel sesinize sağlık allah yar ve yardımcınız olsun . Hocam ucretsız OOP derslerine ne zaman devam edeceksiniz?

 5. Mrb emrah bey script şöyle bir hata veriyor sebebi nedir acaba

  Site error: the file C:AppServwwwNeYazilimnedminfunction.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.6.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

 6. HTML template lisanslama nasıl yapılır. Bu sitede otomatik lisanslama gibi birşey olabilir mi?

 7. Hocam TC kimlik NO-su istiyor ben Azerbaycanliyim kayit olamazmiyim ?

 8. Hocam azerbaycandan selamlar sitenizin alt footer kisiminin yapimini bir video atarmisiniz ?

 9. Destek, Sistemine alım varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.